Lukk

MØBLER OG INNREDNING FOR OFFENTLIGE MILJØER

Kontakt oss / Showroom

Du er alltid velkommen til å kontakte oss dersom du har spørsmål om våre produkter, leveranser eller andre ting.
Velg nedenfor hvilket alternativ henvendelsen din gjelder.

 AZ Design

SHOWROOM I STOCKHOLM

Besøk er kun ved forhåndsavtalt tidspunkt

Her kan du se vårt utvalg i Showroom >>>

AZ Design
Träffgatan 2, 2. etasje
136 44 Handen (Stockholm)
Sverige
Telefon: +468 - 660 20 30

 

ÅPNINGSTIDER

Mandag - Fredag   8-17
Helger Stengt

 

Salg kun til registrerte firma, ikke privatkunder.

 

MAIL

Kundeservice:
post@azdesign.no

Anbudsspørsmål:
post@azdesign.noVed anbudshenvendelser, når flere filer skal legges ved Sørg for at vedleggene ikke er for store for å være sikker på at mailen din kommer fram.

Økonomispørsmål:
post@azdesign.no

 

Andreas Zwahlen Marie Nilsson
Andreas Zwahlen Marie Nilsson
CEO/Salg CFO/Salg
andreas@azdesign.se marie@azdesign.se

 

Stefan Bölke Göthe Danielle
Stefan Bölke Göthe Danielle Makloof 
Digital Marketing Manager Salg/order

stefan@azdesign.se danielle@azdesign.se

 

Zarha Vendela Hult
Zarha Buske Vendela Hult 
Web

E-commerce Manager/Salg
zarha@azdesign.se vendela@azdesign.se

 

TELEFON

  +46 86602030

Foretaksopplysninger

AZ Design NUF
Org. nr: 922 940 347 MVA
Kontonummer: 9497 05 98965
Bank: Handelsbanken


Postadresse:

AZ Design AB
Träffgatan 2
136 44 Handen (Stockholm)

Vil du besøke oss, gjelder kun forhåndsbooket tid!

Telefon: +46 86602030
E-post: post@azdesign.no


KONTAKTSKJEMA

Nedenfor kan du fylle ut dine opplysninger og beskrive hva henvendelsen gjelder. Vi prøver å kontakte deg så snart som mulig.

LES HVA KUNDENE SKRIVER


Din handlevogn

Handlevognen er tom
0 st 0 nok
Til kassen

Prisgaranti

Trygg og sikker e-handel

Betale med Svea Finans